POSZUKIWANIA SPADKOBIERCÓW.

Jesteś spadkobiercą, ale nie wiesz dokładnie, kto bierze udział w spadku po zmarłym? Chcesz sprawdzić kto jest spadkobiercą po zmarłym?

Jesteśmy detektywami i specjalizujemy się w poszukiwaniu spadkobierców, spadkodawców i wszelkich innych danych osób. Działania umożliwia nam ustawa o usługach detektywistycznych oraz duże doświadczenie w pozyskiwaniu tych informacji. Jeśli jesteś spadkobiercą lub potrzebujesz wiedzy na temat innych spadkobierców wobec osoby zmarłej (jesteś wierzycielem, posiadasz inny interes prawny) to możesz u nas zamówić raport o spadkobiercach ustawowych. Nie wymagamy poświadczenia dziedziczenia, a jedynie wypełniony formularz zamówienia naszej firmy. Nie wymagamy aktu zgonu, a jedynie dane podstawowe osoby lub firmy.

Ustalamy zarówno wszelkich spadkobierców w każdej linii, jak również w wybranej linii. A więc, możemy ustalić jedynie dzieci i małżonka osoba zmarłej, jak również jego wnuków, rodziców, rodzeństwo, dzieci rodzeństwa, dziadków i wiele innych dalszych osób. W treści raportu podajemy potrzebne dane podstawowe osób, a jeśli wymaga tego sytuacja, możemy ustalić zarówno adres zameldowania, korespondencji jak i numer telefonu wybranej osoby.

Gotowy raport przesyłamy drogą elektroniczną na wskazany adres e-mail. Raport jest zahasłowany, a hasło przesyłane na wskazany numer teleofonu przez sms.
Na każdym etapie przesyłamy informację mailową dotyczącą statusu realizacji zamówienia.

Sprawdź ceny w sklepie online i zamów informacje, które cię interesują!

Wykonaliśmy tysiące raportów o spadkobiercach, mamy najniższe ceny w kraju i najszerszą ofertę dotyczącą ustalania informacji o osobach zmarłych, majątku i zadłużeń oraz innych informacji potrzebnych do przeprowadzania sprawy spadkowej.

Pełną ofertę wysyłamy na adres e-mail.

majątek spadkowy, masa spadkowa

    Scroll to Top