Majątek spadkowy

Masz problem by ustalić majątek spadkowy?
Posiadasz niekompletną lub żadną wiedzę na ten temat?

Jesteśmy detektywami specjalizującymi się w dziedzinie sprawdzania i ustalania majątku spadkowego. Dzięki doświadczeniu i posiadanej licencji detektywistycznej mamy możliwość ustalania majątku osób zmarłych oraz żyjących. Jeśli jesteś spadkobiercą lub potrzebujesz wiedzy na ten temat z innych przyczyn (jesteś wierzycielem, posiadasz inny interes prawny) możesz u nas zamówić raport o majątku osoby lub firmy. Nie wymagamy poświadczenia dziedziczenia czy aktu zgonu, a jedynie wypełniony formularz zamówienia naszej firmy oraz dane podstawowe osoby lub firmy.

majątek spadkowy, majątek po osobie zmarłej

Raporty o majątku spadkowym realizujemy w ok. 10-15 dni roboczych. Cennik i szczegółowy opis usług dostępny jest po wysłaniu zapytania w tej sprawie poprzez formularz kontaktowy lub bezpośrednio na e-mail info@jakispadek.pl lub zapraszamy do kontaktu telefonicznego +48 793 023 535

Zakres sprawdzanego rejestrowanego majątku spadkowego jest jest bardzo szeroki, a wykonany raport zawiera informacje na temat poniższego majątku wg wyszczególnienia. Niestety, ustawa o usługach detektywistycznych zabrania nam ujawniania źródeł informacji, stąd w raportach i ofercie nie możemy ujawniać ani źródeł, ani rejestrów, z których korzystamy, zapewniamy jednak, że zakres źródeł jest rzetelny i naprawdę szeroki.

Poniżej zestawienie które znajdzie się w raporcie:
🔵 nieruchomości z elektroniczną Księgą Wieczystą (aktualnie posiadane i zbyte)
🔵 nieruchomości bez Księgi Wieczystej (spółdzielcze, z umową deweloperską)
🔵 ruchomości (aktualnie posiadane i zbyte) – pojazdy lądowe, wodne i powietrzne
🔵 konta bankowe ROR (nie podajemy historii kont, salda, jedynie nazwę banku i status)
🔵 ubezpieczenia na życie (polisy inwestycyjne na życie i dożycie, IKE, IKZE), OFE – nie podajemy szczegółów dotyczących polis, jedynie nazwę towarzystwa ubezpieczeniowego
🔵 inwestycje finansowe poza ubezpieczeniowe (lokaty, obligacje, udziały w spółkach, akcje,
działalność gospodarcza)
🔵 leasing.

Powyższy zestaw informacji udostępniamy również z dużą zniżką w pakietach informacyjnych wraz z ustaleniem zadłużenia, jako pełny obraz sytuacji finansowej osoby lub firmy. Możliwość poszerzenia pakietu o darowizny i inne informacje.
Wszelkie informacje można poszerzyć o spory zakres, wstępne informacje na głównej stronie.
Zakres informacji o zadłużeniach TUTAJ.

Gotowy raport przesyłamy drogą elektroniczną na wskazany adres e-mail. Raport jest zahasłowany, a hasło przesyłane na wskazany numer telefonu przez sms. Na każdym etapie realizacji przesyłamy informację mailową dotyczącą statusu realizacji zamówienia.

Wykonaliśmy tysiące raportów majątkowych, zadłużeniowych i innych. Mamy najniższe ceny w kraju i najszerszą ofertę dotyczącą ustalania majątku, zadłużeń oraz innych informacji potrzebnych do przeprowadzania sprawy spadkowej i nie tylko.

%
Zadowolonych klientów

Chcesz dowiedzieć się więcej?​

Pozostaw kontakt do siebie wypełniając poniższy formularz kontaktowy. Zadzwoń lub napisz e-mail. Pełną ofertę i szczegółowe informacje przesyłamy na e-mail.

    Scroll to Top