Prócz ustaleń majątkowych lub zadłużeniowych, mamy również możliwość ustalania darowizn przekazanych za życia przez osobę zmarłą. Pozyskanie tych informacji umożliwi starania się o zachowek od darowizn, szczególnie, gdy w spadku nic lub niewiele pozostało. W takim wypadku spadek jest pusty lub niewielki, ponieważ osoba przed śmiercią zabezpieczyła swoich bliskich lub zdarza się, że ktoś ją do tego nakłonił.

darowizna a spadek, darowizna a dziedziczenie, darowizny

Jeśli jesteś spadkobiercą lub potrzebujesz wiedzy na ten temat z innych przyczyn (jesteś wierzycielem, posiadasz inny interes prawny) to możesz u nas zamówić raport o przekazanych darowiznach za życia przez spadkodawcę. Nie wymagamy poświadczenia dziedziczenia czy aktu zgonu, a jedynie wypełniony formularz zamówienia naszej firmy oraz dane podstawowe osoby.

Zakres sprawdzanego majątku przekazanego w formie darowizny jest jest bardzo szeroki. Informacje można podzielić na dwie kategorie:

1) nieruchomości zbyte drogą darowizny – w takim wypadku poszukujemy samych nieruchomości. Po podanym numerze elektronicznej księgi wieczystej w zapisach księgi znajdują się wszelkie szczegóły dotyczące zbycia nieruchomości – do kogo należy, w jaki sposób zbyto, od kogo, komu, co jest nieruchomością, metraż, udziałowcy, wpis do hipoteki i wiele innych wartościowych informacji. Informacje pozyskiwane są od początku istnienia założonej elektronicznej księgi wieczystej – informacja może sięgać zarówno lat 30, 20, 10, 5 czy też 50 lat.

2) wszelkie darowizny w tym nieruchomości – w tym wypadku ustalamy wszelkie przekazane u notariusza darowizny oraz wszelkie przekazane drowizny oficjalna drogą – historycznie nie licząc nieruchomości do lat 5. Nieruchomości jak w informacji powyższej.
Darowizny te zawierają w sobie gotówkę, przelewy bankowe, drogocenne przedmioty, nieruchomości, ruchomości i wszelkie inne.

Sprawdź ceny w sklepie online i zamów informacje, które cię interesują!

Powyższy zestaw informacji sprzedajemy również z dużą zniżką w pakietach informacyjnych wraz z ustaleniem majątku oraz zadłużenia, jako pełny obraz sytuacji finansowej osoby lub firmy. Wszelkie informacje można poszerzyć o spory zakres, wstępne informacje na głównej stronie sklepu.
Zakres informacji o majątku czy zadłużeniach w linkach:

Gotowy raport przesyłamy drogą elektroniczną na wskazany adres e-mail. Raport jest zahasłowany, a hasło przesyłane na wskazany numer telefonu przez sms. Na każdym etapie realizacji przesyłamy informację mailową dotyczącą statusu realizacji zamówienia.

Wykonaliśmy tysiące raportów majątkowych, zadłużeniowych i innych, mamy najniższe ceny w kraju i najszerszą ofertę dotyczącą ustalania majątku, zadłużeń oraz innych informacji potrzebnych do przeprowadzania sprawy spadkowej i nie tylko.
Pełną ofertę i szczegółowe informacje wysyłamy na e-mail.

Pozostaw kontakt do siebie lub napisz do nas na info@jakispadek.pl, prześlemy ofertę i zawiadomimy Cię o tym SMS-em.

majątek spadkowy, masa spadkowa

    Scroll to Top